Išskirtinė formulė iš Rytų Azijos

„Či“ balanso atkūrimas

Senovės Rytų Azijos žolelių formulė Kannaway

Senovės Rytų Azijos žolelių formulės yra specialus vaistažolių rinkiniai, per amžius perduodami per gydytojų šeimos liniją, kurios kadaise buvusios prieinamos tik Rytų Azijos karališkosioms šeimoms. Šias formulės paverčia ypatingomis ir tikrai galingomis ne atskiros žolelės, o žinių rinkinys, kaip šias žoleles derinti, ir specialūs ekstrakcijos metodai, kad būtų sukurta tikrai subalansuota formulė, optimaliai veikianti su kūnu.

Šių formulių negalima rasti niekur kitur. Bibongo receptūros buvo žinomos ištisus šimtmečius, nes tai yra vienas iš galingiausių ir saugiausių būdų atstatyti jūsų kūno či energijos balansą, kuris yra būtina gyvybinė energija rytų medicinoje. Gebėjimas atkūrti či balansą šaknies lygyje leidžia padidinti ir užtikrinti tinkamą energijos judėjimą. Sakoma, kad „Bibong“ formulės gali atkurti Jūsų či, leidžiant jūsų kūnui tinkamai funkcionuoti.

„Či“ balanso atkūrimas

Rytų medicinoje či yra pagrindinis visų gyvų būtybių energijos šaltinis. Či energija teka kūno keliais, vadinamais meridianais, ir kaupiasi pagrindiniuose organuose. Sutrikus či srautui, susidaro blokai, tuo sukeldami skausmus kūne ir provokuodami ligų atsiradimą. Šis srauto sutrikimas gali būti siejamas su daugeliu dalykų, tokiais kaip stresas, traumos, dietos po operacijos, susikaupę toksinai, per didelis vartojimas ir senėjimas.

Kai či energija sustiprėja ir subalansuotai teka, ji sukuria tiesioginį teigiamą ciklą. Subalansuota či energija padeda padidinti jėgą ir ištaisyti či srovę proto ir kūno kanalais. Šis teigiamas ciklas leidžia protui ir kūnui veikti optimaliu lygiu, taip skatinant sveikatą, jaunystę ir ilgaamžiškumą.

Kannaway žolinių formulių komponentai

Japoninė katžolė (lot. Schizonepeta Tenuifolia)

Schizonepeta Tenuifolia yra geriau žinoma kaip japoninė katžolė.

„Schisandra“ citrinvyčio vaisiai (kinų „wu-wei-tzu“)

Citrinvyčio vaisiai tradicinėje kinų medicinoje buvo naudojami daugiau nei 2000 metų.

Saldymedžio šaknis (lot. Glicyrrhiza glabra)

Saldymedžio šaknis (lot. Glycyrrhiza glabra) yra saldi ir raminanti žolė, valgyta ir naudota kaip vaistas tūkstančius metų.

Cinamono kamparo (lot. Cinnamomum Camphora) eterinis aliejus

Cinamono kamparo eterinis aliejus yra išgaunamas iš kamparo medžių, kuriems yra daugiau nei 50 metų, tačiau dažnai jų amžius gali siekti tūkstančio metų.

Varnalėšos šaknis (lot. Arctium Lappa)

Varnalėšos šaknis (lot. Arctium Lappa) šimtmečius buvo naudojama įvairioms ligoms gydyti.

Imbiero šaknis (lot. Zingiber Officinale)

Zingiber Officinale šaknis, taip pat žinoma kaip džiovinta imbiero šaknis.

Vaistinė sedula (lot. Cornus Officinalis)

Vaistinė sedula (lot. Cornus Officinalis) yra sedulos rūšis, dar vadinama japonine sedula, japonine vyšnia ar shanzhuyu kinų kalba.

Varnalėšos pavidalo Saussurea šaknis (lot. Aucklandia; kinų „mu-syan“)

Varnalėšos pavidalo Saussurea šaknis šimtmečiais buvo naudojama kaip vaistinis augalas Kinijoje ir Indijoje.

Astragalus šaknis (Huang Qi)

Astragalus šaknis taip pat vadinama „huang qi“ arba „wiki pienas“.

Žalioji arbata (lot. Camellia sinesis)

Žalioji arbata (lot. Camellia Sinesis) kilusi iš Kinijos, kur buvo naudojama medicininiais tikslais, jos naudojimas pirmą kartą užfiksuotas prieš 4000 metų.

Korėjos ženšenio šaknis (lot. Panax Ginseng)

Korėjos ženšenio šaknis (lot. Panax Ginseng) – yra viena plačiausiai naudojamų ir pripažintų žolelių pasaulyje.

Šilkmedžio lapai (lot. Morus Alba)

Šilkmedžio lapai yra Morus Alba medžio, kuris yra visoje Kinijoje ir auginamas daugumoje pasaulio šalių, dalis.

Batsiuvio šaknis (lot. Ledebouriella; kinų „fan-fen“)

Batsiuvio šaknis, taip pat žinoma kaip „fan-fen“, Siler šaknis, Radix Ledebouriellae Divaricatae, Radix Saposhnikoviae Divaricata, Saposhnikovia Divaricata ir Radix Saposhnikoviae.

Biotos sėklos (arba Rytinė tuja; lot. Oriental Arborvitae)

Tradicinėje kinų medicinoje (TCM) medis Arborvitae laikomas gamtos palankumu ir nusiteikimu, o biotos sėklos naudojamos medicininiais tikslais.

Šventagaršvė (lot. Angelica, kinų „don-quai“)

Šventagaršvė yra augalų gentis, priklausanti tai pačiai šeimai kaip petražolės ir naudojama tiek Vakarų medicinoje, tiek ir tradicinėje Korėjos, Kinijos ir Japonijos medicinoje. Paprastai džiovinta šventagaršvės šaknis vartojama gydymo tikslais.

Zizifo sėklos (arba kinų finikas, Yuyuba; kinų „suan-tszao-jen“)

Zizifo sėklos iš pradžių buvo žinomos kaip augalo, kuris padeda numalšinti stresą „maitindamas širdį ir ramindamas dvasią“,vaisiai.

Goji uogos (arba Vilkų uogos)

Goji uogos, dar vadinamos vilkų uogomis, yra ryškiai oranžinės raudonos spalvos vaisiai, augantys ant krūmų, kurie yra paplitę Tibeto Himalajuose ir Mongolijoje.

Longano vaisiai (lot. Euphoria Longan)

Longano, ličio giminaičio, vaisiai buvo vartojami medicininiais tikslais dar Han dinastijos (206 m. Pr. Kr. – 220 m.) laikais.

Kinijos pelynas (arba Artemizija; lot. Artemisia)

Artemizija plačiai naudojama medicinoje, ypač kinų, japonų ir korėjiečių liaudies medicinoje. Ji taip pat naudojama kaip prieskonis, suteikiantis maistui malonų kvapą.

Poria Cocos (arba Kokoso pavidalo porija; kinų „fu-ling“)

Kokoso pavidalo porija, dar vadinama „fu-ling“, yra garsus kinų grybas.

Kasijos sėklos (arba Semen Cassia; „jue-ming-tzu“)

Kasijos sėklos (taip pat žinomos kaip „jue-ming-tzu“) gaunamos iš kasijos, vienmetio augalo, augančio tropinėse vietovėse.

Codonopsis šaknis („dan-shen“)

Codonopsis, taip pat žinomas kaip „dan-shen“, reiškia Codonopsis pilosula šaknis, pirmiausia naudojamas kaip ženšenio (lot. Panax ginseng) pakaitalas.

Vis dar turite klausimų?

Parašykite mums ir gaukite specialisto konsultaciją